Regulamin Prezentera/Dj 

1. Prezenter/Dj nie może przeklinać ani kłócić się ze słuchaczami. Nie może też puszczać utworów z wulgaryzmami przed godziną 22.00. Język i słownictwo używane na antenie powinno być na poziomie kulturalnym i nie powinno nikogo obrażać. Prezenter ma prawo zablokować gg słuchacza który obraża prowadzącego lub słuchaczy po uprzednim ostrzeżeniu .
2. Prowadzący powinien grać zgodnie z ramówką .Nie powinien utrudniać pracy innym prezenterom .Jeżeli zaistnieje sytuacja ze nie będzie mógł zagrać w swoich godzinach powinien powiadomić kogoś z zarządu ( w miarę możliwości ) lub poszukać innego prezentera który będzie mógł zagrać .
-audycje stałe powinny mieć określony temat i mają być uzgodnione z którymś adminstratorem radia

3.Jeżeli z jakiś przyczyn prezenter nie przyjdzie na swą audycję(np.z braku internetu) i nie będzie mógł poinformować administracji radia po 15 min. może zastąpić go inny prezenter.
4.Gdy jednak prezenter wróci powinien poinformować jaka była przyczyna tego spóźnienia.

-po uprzednim uzgodnieniu między prezenterami może wejść na swą planowaną audycję,a ten prezenter który zastąpił Go pod jego nie obecność ma obowiązek wpuścić na audycję planowaną. 

5.Przed każdym wejściem na antenę należy sprawdzić ustawienia i opisy zgodnie z ustawieniami radiowymi i tytułem audycji.
6. Osoba mająca audycję o określonej godzinie powinna stawić się na nią 15 minut przed audycją (kontakt z osobą poprzedzającą audycję).Procedura odliczania jest przez GG radia i GG prywatne . Zabronione jest odliczanie na antenie radia.
7. Zakaz reklamowania podczas audycji innych stacji radiowych.
8. W GG radiowym powinno być zawsze napisane kto prowadzi audycje i ewentualnie tytuł audycji ,nie wpisujemy swego prywatnego numeru GG w opis i zarazem nie podajemy na antenie .

   Zakaz wchodzenia na GG radiowe gdy nie prowadzi się audycji za to się automatycznie wylatuje !!!(Wyjątek gdy GG załaczy się przez przypadek i zaraz się je wyłaczy i przeprosi prezentera któremu ukradło się GG)
 

9.Podczas prowadzenia audycji zabrania się prezenterom czytania numerów telefonów komórkowych oraz numerów komunikatora gadu-gadu i innych komunikatorów oraz danych osobowych ! (oczywiście podajemy same końcówki numeru gg ). Zabronione jest podawanie jakichkolwiek numerów gadu gadu nawet prywatnie i za prośbą.

10. Prowadzący nie może być pod wpływem alkoholu lub innych używek. 
11.Wszystkie dane związane z radiem pozostają tylko do wiadomości ekipy.

12. Każdy prezenter musi przejść okres próbny 20 dni i po tych 20 dniach zarząd decyduje o pozostaniu w ekipie . Zarząd ma prawo również usunąć prezentera/Dj nawet jeżeli okres próbny jeszcze nie minął. 

13. Dla prezentera najważniejszy powinnien być słuchacz.Nie może się zdarzyć aby jeżeli można u prezentera zamawiać utworki on musiał na nie czekać powyzej 30 minut.Jeżeli ma się problem z jakimś utworkiem wystarczy tylko grzecznie powiadomić o tym słuchacza(na pewno zrozumie).
-Prezenter używa konsoli pozdrowień i zamówień utworków.Wtedy słuchacz wie że może zamówić sobie utworek(na GG można zamówić utwór tylko za zgodą prezentera-prezenter o tym powinnien poinformować na audycji słuchacza)
- zamówione utworki prezenter ma obowiazek puszczać według kolejności zamowień(mozna wyjątek zrobić gdy nie ma utworku a jest w trakcie szukania,wtedy puszcza następny z kolei utworek,a ten zaległy utwór puszca od razu po jego znalezieniu)

14. Prezenter wpisuje sie w ramówkę sam.Gra kiedy może i ma czas.Gdyby z jakiś powodów dłuższy czas nie mógł grać powinnien o tym powiadomić administratora.

15.Audycja ciągła prowadzona przez jednego prezentera nie może trwać dłużej niż 3 godziny tj. 3x60minut(no chyba że nikogo nie ma w ramówce można sobie przedłużyć). Można prowadzić więcej niż jedna audycje w ciągu dnia pod warunkiem ze nie następują one bezpośrednio po sobie.

16. W każdą sobotę co 6 tygodni odbywa się zebranie radia które jest obowiązkowe.Gdyby ktoś nie mogł zjawic się z jakiegos powodu powinnien o tym poinformować admina.

Regulamin został stworzony po to by go przestrzegać, każdy grający ma obowiązek do zapoznania się z regulaminem i będzie tego pilnować zarząd radia. Prezenter powinien współpracować z cała ekipa radiową ,każda osoba z ekipy powinna dbać o dobro radia .